5 let podnikání – co jsem se naučil?

January 23, 2022

2.1.2022 jsem „slavil“ 5 let podnikání. Uvozovky dávám proto, že pokud si správně vzpomínám, tato oslava se konala za monitorem. Ale vadí mi to?

Ani trošku. Moje práce mě baví, naplňuje, motivuje a inspiruje. K tomu jsem se však musel dopracovat.

Jednou z největších výzev mojí práce bylo naučit se pracovat se svou kreativní energií. Nejsem totiž typ člověka, který by u toho dokázal sedět celé hodiny bez přestání a chrlil nápad za nápadem. To totiž není možné.

Kreativní energii je potřeba kultivovat a poté vyjádřit. A spousta lidí se diví, kolika zajímavými nápady oplývají, když si dají chvilku pro sebe. Zajdou na procházku. Protáhnou se. Udělají si dobré jídlo. 😌

Díky tomu, že na chvíli odejdou od počítače, je během pár minut mohou napadnout věci, o kterých by se jim při sezení, jež je bohužel spíše stagnací energie, ani nesnilo.

Práce spousty z nás je náročná. A v roce 2022 si přeji, abychom se naučili dostát energetickým nárokům toho, co od nás okolí očekává. A to bude chtít hodně péče o svůj mozek.

Přeji vám ničím nerušené a kreativní tvoření. 🖊️

Grow your business.
Today is the day to build the business of your dreams. Share your mission with the world — and blow your customers away.
Start Now